Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları
Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları

Yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler için chat odalarında sohbetin tadı bir başka oluyor.

Mobil uygulamamız ile her an Chat Sohbet yapabilirsiniz

Yardım

Vizyonumuz

Vizyonumuz ; Sohbet, Chat Ve Muhabbet'te Daha İyi Bir Yer Edinerek, Aynı Zamanda Türkiyenin Dört Bir Yerinde insanların Özgürce, sevgi ve saygı çerçevesinde Arkadaşlık Kurmasını Sağlamaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz : Ne olursa olsun saygı çerçevesinde olmayı bildik. Duruşumuzu bozmadan ailemiz ile birlikte birbirimize özveri, sevgi ve huzur içinde destek Vermektir.

Yasal Hakkımız.

Arkadas.Org'ta yer alan bilgiler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası ile koruma altına alınmıştır. İtilaf vukuunda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri, yasal haklarımızı çözmeye yetkili kılınmıştır.

Kanun Maddesi?

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 2/1 nolu maddesinde yer alan "her biçim altında ifade edilen bilgisayar programları ve bir sonraki aşamada program sonucunu doğurması koşuluyla bunların hazırlık tasarımları" ifadesi ile de belirtildiği gibi sitemizde yer alan kod ve grafik unsurları birer "eser" niteliğindedir.

Tasarım?

Arkadas.Org tasarım hakkı saklı olup izinsiz kullanılamaz.

Kural 1

Site içerisinde en önemli kuralların başında muhabbet hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. 18 yaşından küçüklerin sohbet odalarına yer almaları kesinlikle yasaktır.

Kural 2

Sitemizde yer alan çevrimiçi konumda yer alan yöneticilerimiz ile istenildiği zamanda irtibata geçilebiliyor.