Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları
Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları

Yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler için chat odalarında sohbetin tadı bir başka oluyor.

Mobil uygulamamız ile her an Chat Sohbet yapabilirsiniz

En İyi Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

En İyi Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Günümüzde internetin yaygınlaşması ile bir çok arkadaşlık sitesi ortaya çıkmıştır. Biz siz değerli kullanıcılarımız için bunları araştırdık.
Arkadas.Org : Türkiyenin yeni ama uzun soluklu arkadaşlık sitesidir. Yeni dostluklar edinebileceğiniz sohbet sitemize bağlanmanız çok kolaydır. Nick ve şifrenizi yazarak kayıt olmaya gerek olmadan rahatça sohbet'e bağlanabilirsiniz. Kendimizi en üste koyduktan sonra diğer arkadaşlık sitelerinin tanıtımına başlayalım.
En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri aşağıdaki gibidir.
Tinder : 100 miyondan fazla indirmesi ile ios ve android uygulaması mevcuttur. Daha önceden mirc sohbet ve mynet sohbet ne kadar meşhursa şu anda tinder o kadar meşhurdur.
Lovoo : 50 milyondan fazla indirmesi bulunan Lovoo'nun hem ios hemde android uygulaması mevcuttur. Lovoo uygulaması canlı görüntülü sohbet aracılığı ile tanışmalarına da olanak sağlıyor.
MeetMe : meet mi bir tanışma platformudur. Meetme'nin amacı yeni insanların birbirleri ile tanışmasına olanak vermektedir. 50 milyondan fazla kullanıcısı olan meetme'nin ios ve android uygulaması mevcuttur.
Skout: Yabancı kişilerin fazlalıkta olduğu bir platforumdur. Canlı yayın yapma özelliğide mevcut olan skout programı'nın bir diğer özelliği ise filtreleme özelliği ile insanların konumuna göre size yakın kişilere öncelik vermektedir. İos ve Android uygulamarı mevcuttur.
HelloTalk : Amacı genellikle yeni dil öğrenmek isteyenlerin kullandığı bir programdır. İos ve Android uygulaması mevcut olan programı diğer arkadaşlık sitelerinden ayıran özellik ise kişilerin yabancı dil öğrenmek istekleri ile kullandığı bir program olmasıdır.
Yoomee : Dünyada bir çok ülkede mesajlaşma sitesi olarak kullanılan yoomee'nin ios ve android uygulamaları mevcuttur.
WeChat : Whatsapp'a rakip olarak Çin tarafından üretilen wechat zamanla geliştiricelerinin kullanıcılara yönelik girişimleri sonucu tüm dünyada aktif şekilde kullanılmasına sebep olmuştur. Türkçe dil seçeneğide bulunan wechat 20 farklı dil seçeneğine sahiptir. Profil oluşturmanıza, sesli ve görüntülü sohbet imkanı vermektedir. Hem ios hemde android uygulamaları mevcuttur.
Badoo : Merkezi ingiltere olan ve Kıbrıs malta'da ofisi olan badoo ülkemizde sıkça kullanılan programlar arasında. Ancak 190 ülkede 46 dil seçeneği ile 100 milyondan fazla indirmesi bulunmaktadır. Bununla beraber ios ve android uygulamaları mevcuttur.
Facebook : Eski arkadaşların birbirini bulması için hazırlanarak tüm dünyayı saran ve facebook massenger özelliği ile de farklı bir özelliğe sahiptir. Sosyal paylaşım sitesi olarakta kullanılmaktadır. Ayrıca facebook son dönemlerde video izleme ve alışveriş yapma özelliğinede sahip. Kendi profilinizi oluşturduğunuz facebook'ta ayrıca kendinize bir sayfa oluşturma özelliğide mevcuttur.
En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri


Diğer Konular

Diğer tüm içerikler burada!