Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları
Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları

Yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler için chat odalarında sohbetin tadı bir başka oluyor.

Mobil uygulamamız ile her an Chat Sohbet yapabilirsiniz

Dini Sohbet Chat

Dini Sohbet Chat

Selamun Aleyküm sevgili arkadaşlar. İslami sohbet Chat ve Dini sohbet chat insanların bir arada dürüstçe dini kurallar çerçevesinde ettiği sohbetlerdir. İslami sohbet chat ve Dini sohbet chat günümüzde insanlara Dinimizden bahsetmek gerekirse, dürstlük, eşitlik, yanlıştan uzak dur, insan hakkına girme gibi kuralları vardır.

İslami Chat Sohbet

Hazreti Muhammed'e 40 yaşında iken Hira Mağarasında, Kadir gecesi, ilk vahiy Hazreti Cebrail tarafından "Yaratan Rabb'inin adıyla oku! O, insanı bir kan pıhtısından yarattı. Oku! Rabb'in sonsuz kerem sahibidir. O Rabb ki kalemle yazmayı öğretendir. İnsana bilmediği şeyleri öğretendir."gelmiştir. İslami chat sohbet, dini chat sohbet dinimize gelen ilk vahiy ile Hazreti Muhammed tarafından İslam Dininin yayılması sonucu ve karşıt görüşler ile Uhud, Bedir ve Hendek savaşları yapılmıştır. Hendek savaşı Müslümanların son savaşıdır. Hendek savaşından sonra bir çok Arap Kabinelerinin bir çoğu İslam dinini kabul etmiştir. İslami Chat sohbet, Dini Chat Sohbet İslam aleminin bilgi paylaşımı yaptıkları ortamlarda konuşulan konulardır.

Müslüman Sohbet Chat

Müslüman sohbet chat ortamlarında saygının, sevginin dini kurallara göre yaptıkları ortamlardır. İslami sohbet'in adresi olarak tarafımızca sizlere sunduğumuz en güzel ortamdır. Bu ortamın adresi www.arkadas.org 'tur. Siz Dini kardeşlerimizi sitemize bekliyoruz.


Diğer Konular

Diğer tüm içerikler burada!