Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları
Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları

Yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler için chat odalarında sohbetin tadı bir başka oluyor.

Mobil uygulamamız ile her an Chat Sohbet yapabilirsiniz

Arkadas konuk sohbetleri

Arkadaş konuk sohbetleri

Merhaba arkadaşlar,
Bugün size Arkadaş Fm’den bahsetmek istedik. Sürekli yayında kalacağımızı bilmenizi ve sizlerin de isteklerine yer vereceğimiz istek panelleri oluşturup daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayacağımızı düşündük uyguladık hazır hale getirdik. Umarım beğenirsiniz.
Arkadaş FM de yer yer yayıncılarımız tarafından konuklar yayına katılacaktır. Konuklar tabii ki kendi aramızdan oluşturduğumuz bu kaliteli ortamın kaliteli sohbet severleri olacaklardır. Konuk sohbetlerinde konuğun hazırlanan sorulara cevap verdiği ve daha sonra uygun bulunan diğer kullanıcılarımızın sorularıyla bir akış oluşturarak kişilerin radyo yayınında söz hakkı almasını ve katılım göstermek isteyen herkese açık olacağını buradan bildirmiş olalım. Eğlenceli sohbet, kaliteli yayın sizlerin katılımıyla oluşacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak konuk alınan günleri değerlendirmeniz ve ne kadar keyifli olacağını deneyimleminizi tavsite ederiz . chat odaları da konuk sohbetlerine uygun akışına devam ederken müziğin ritmiyle arkadaşlarınızla koyu sohbet ortamımıza sizleri daver ederiz.
Her zaman söylediğimiz gibi konuk sohbetleri ile ilgili de yorumlarınızı bekliyoruz. Daha iyi neler yapabiliriz? Sizce ne olsa iyi olurdu?
Eğlenceye katkıda bulunmaya devam… Kullanıcı odaklı yayınlarımızın devamlılığı sizlere bağlı derler bulunduğu yeri neşenlendiren kişiliklerinizi alın ve sohbete katılın . : )
arkadas sohbet ekibinden selamlar.


Diğer Konular

Diğer tüm içerikler burada!