Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları
Arkadas.Org - Arkadaş Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet Odaları

Yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler için chat odalarında sohbetin tadı bir başka oluyor.

Mobil uygulamamız ile her an Chat Sohbet yapabilirsiniz

Arkadas chat odaları ve chat siteleri

Arkadaş chat odaları ve chat siteleri

Arkadaş chat sitesi diğer tüm chat sitelerinin özelliklerinin yanı sıra ön planda olmaya ve kullanıcının isteklerine karşılık verebilme amacıyla kurulmuş arkadaşlık chat sitesidir.
Arkadas chat sitelerini bir araya getirerek kendi içinde chat odalarını tamamen kullanıcının istekleri doğrultusunda eğlenceli hale getirebilmek ve kullanıcıyı chat odalarında eşsiz bir sohbet deneyimi yaşatmayı hedeflemiştir.
Arkadaş chat odaları sunucu içerisinde listelenebilir ve kullanıcının kendi arzusu doğrultusunda dilediği bilgi birikimini aktarabilmek, yeni dostlar edinmek ve eğlenebilmek için istediği odayı ücretsiz ve sınırsız seçerek giriş yapabilir.
Chat odalarında ahlaki düsturlara uygunluk göstermeniz ve sohbet jargonunuzun seviye üzere kurulmasını rica ederiz. Bu sohbetinizin ve yeni arkadaşlar edinebilmenizin chat odalarımızdaki en önemli kuralıdır.
odalarımızda genel ahlak kurallarının yanı sıra odalarda bir takım kurallar vardır bunu her oda kendisi belirlemektedir. özel odaların dısında sizlere uyum sağlayabileceğiniz arkadaşların toplandığı genel adlı chat odalarında da örneğin ; #Felsefe kanalında vakit geçirip ilginizin olduğu sizin seçiminize ait genel kanallar bulunmaktadır.
chat/sohbet üzerine sizlere aktaracaklarımız sitenin genel işleyişini yukarıda belirttiğimiz üzere sizlere bir kaç ipucu daha vermek isteriz.
Bunlardan bazıları örneğin nick kayıt işlemleri, bir nick/rumuzun sürekli size ait olmasını dilerseniz #help ( yardım ) odasında sizlere yardımcı olacak arkadaşlarımız var. Biz yinede şuraya ( /ns register şifreniz emailadresiniz ) kaydetmek istediğiniz rumuzun nasıl kayıt olabileceğini iliştirelim. Bunun daha kolay yolu sitemiz chat bölümünden chatê katıldığınızda aşağaki görüntü yardımcınız olacaktır;

bahse konu alan chate girdiğiniz sitenin sağ üstünde tıklayarak, basitçe adımları takip ederek kayıt olabilirsiniz.
Yine işinizi kolaylaştıracak bir durumdan daha bahsedip veda edeceğiz ;) istediğiniz kanala girmek için yine sitenin sağ üst kısmında

yukarıdaki resimi gördüğünüz de kolayca kanallar arası geçiş yapabileceksiniz **chat odaları** sosyal yaşamda oluşabilecek ilgilere göre önceden hazır haldedir ve sizlere chat deneyimi sunmak için hazırlar. Eh başka yazılarımızda da mutlak süretle değinmek istediklerimiz olacak, bilmek istediklerinizi sizlerle paylaşmaya ara ara zıpır konular açıp eğlendirmeye devam edeceğiz . Şimdilik hoşça kalın.

Diğer Konular

Diğer tüm içerikler burada!